Pralnia przemysłowa,
wodna i hotelowa

H2O CHEMICAL

Nowa pralnia przemysłowa H2O-CHEMICAL świadczy kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia wodnego oraz chemicznego różnego rodzaju materiałów.

Proponujemy Państwu nowoczesny sposób dostępu do naszych usług. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi na telefon – dzięki takiej formie współpracy kontakt z nami jest wyjątkowo prosty. Przyjmujemy także zamówienia składane drogą elektroniczną. W ten sposób mogą Państwo, bez wychodzenia z domu, w dowolnym i dogodnym dla siebie momencie złożyć zamówienie.

Jako profesjonalna i dysponująca najnowocześniejszymi urządzeniami pralnia wodna, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. W stałym podwyższaniu poprzeczki naszych codziennych działań pomaga nam zaawansowana linia technologiczna, która stanowi zaplecze naszej pralni przemysłowej. Środki, na których pracujemy, posiadają wymagane atesty i świadectwa jakości. Decydujemy się również na wykorzystanie jedynie tych, które zostały przez nas dokładnie sprawdzone i wobec których mamy całkowitą pewność, że nie będą one w sposób negatywny wpływały na strukturę czyszczonego materiału. Wyszkolony personel indywidualnie i z należytą starannością podchodzi do każdej części garderoby, dobierając program czyszczący zarówno do specyfiki tkaniny i materiału, obecności rozmaitych dodatków, jak również typu zabrudzenia. Dzięki temu działamy skutecznie jako pralnia odzieży roboczej, bielizny hotelowej i gastronomicznej oraz żaluzji pionowych. Zapewniamy wykonanie usługi na wysokim poziomie oraz fachowe porady związane z konserwacją ubrań. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, jak również terminową realizację zlecenia.

Dzięki zachowaniu niskich cen jesteśmy konkurencyjni na rynku. Oferujemy Państwu bardzo korzystne warunki współpracy. Przy umowach długoterminowych oferujemy wysokie rabaty, co w jeszcze większym stopniu pozwoli Państwu cieszyć się naszą korzystną ofertą.

Zapraszamy do milej i owocnej współpracy z firmą H2O-CHEMICAL.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy!